Platform

Netflix The Platform - Platform film afişi

Netflix The Platform - Platform film afişiÇekimleri 2019 yılında gerçekleştirilen ve Netflix’te yayınlandığında tüm dünyada büyük beğeni toplayan harika bir film “Platform”.

Düşük bütçeli ve küçük bir oyuncu grubunun bir araya gelmesiyle ortaya konulabilecek en güzel filmlerden biri olan Platform, İspanyol sinemasının son üretimlerinin belki de en iyisi.

Ana karakter olan Goreng ile birlikte öne çıkan 3 karakterin varlığıyla anlatılan hikayede sınıflar arası gelir, gıda ve sağlık eşitsizlikleri hakkında mükemmel mesajlar veriliyor filmde.

Çeşitli suçların bedeli olarak cezalandırılan ya da kendini denemek amacıyla gönüllü katılan insanların bir araya geldiği ve kendilerine sunulan yiyeceklerle yetinmeleri üzerine kurulu bir hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor filmde…

Netflix The Platform - Platform

Netflix The Platform - Platform
Netflix The Platform - Platform

İnsanların yaşadığı katlar arasında hareket eden ve üzerinde yiyecekler taşıyan platformda herkese yetecek kadar yemeğin bulunmasına rağmen açgözlülüğün sebep olduğu kıtlık ve açlık gerçek dünyayı daha iyi anlatamazdı.

Netflix The Platform - Platform

Netflix The Platform - Platform
Herkesin mutlaka izlemesi gereken ve mutlaka dersler çıkaracağı bir film.

Tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı7,0

Kadrosundaki Joaquin Phoenix ve Robert De Niro gibi isimlerle dikkat çeken Joker hakkında bilgi almak ve Joker izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir