Sonsuza Kadar Nina

Sonsuza Kadar Nina - Film AfişiSonsuza kadar süreceği inancıyla edilmiş bir aşk yemininin gerçeğe dönüşmesiyle alt üst olan hayatların konu alındığı bir film “Sonsuza Kadar Nina”.

Holly (Abigail Hardingham), acil sağlık servisi ekibine katılabilmek için eğitim alırken masraflarını karşılamak için bir süpermarkette kasiyer olarak çalışmaktadır. Bu sırada aynı iş yerinde çalışan Rob, çok sevdiği kız arkadaşı Nina (Fiona O’Shaughnessy)’yı trafik kazasında kaybeder. Rob’un yalnız ve yıkılmış haline acıyan ve ona karşı ilgi duymaya başlayan Holly, Rob’a olan duygularını ifade eder… İkili arasında başlayan dostluk zamanla büyük bir aşka dönüşecektir ancak Rob’un kalbine ve bedenine kazıdığı bir söz, ikilinin ilişkisini ve hayatlarını alt üst edecektir. Holly ve Rob asla yalnız kalamayacaktır…

Üç genç oyuncudan oluşan ve başından sonuna kadar kısıtlı bir bütçeyle gerçekleştirildiği izleyicinin zihnine kazınan filmde vasat denilebilecek oyuncu performanslarının dışında kalan her şey kötü… İyi bir konuya sahip olsa da başlangıçta yakaladığı akışı koruyamayan senaryo filmin ilerleyen dakikalarında tamamen anlamsız bir hal alıyor ve film sona erdiğinde geriye anlamsızlık ve soru işaretlerinden başka bir şey bırakmıyor. Çıplaklığın ve seks sahnelerinin ön plana çıkarıldığını ancak bunların da filmdeki diğer unsurlar kadar yavan kaldığını düşünecek olursak izlemeye değer bir film olmadığını söylemek mümkün.

Editör Değerlendirmesi
  • 3/10
    Senaryo - 3/10
  • 6/10
    Oyuncu Performansları - 6/10
  • 3/10
    Görsellik - 3/10
4/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir