Amerikan Pastası: Buluşma

Amerikan Pastası: Buluşma - Film Afişi

Amerikan Pastası: Buluşma - Film AfişiLise mezuniyetinin 13. yılında ilk kez bir araya gelen grup bu kez güldürmedi.

İlk üç filmden sonrası zaten yalan olan, sadece Amerikan Pastası ve Stifler adlarını kullanarak çekilen kısmen pornografik yapımlardı. Dolayısıyla gerçek Amerikan Pastası serisinin dördüncüsü olarak adlandırabiliriz Amerikan Pastası: Buluşma’yı… İlk üç filmle izleyicinin sevgisini kazanan gençlerle bir anlamda hasret giderme fırsatı sunmuş oldu bu film.

Hayatımda ikişer saatten toplam altı saatlik bir yeri olan bu genç insanların aradan geçen yılların ardından bu kadar yaşlanmış olmalarına inanamadım ve üzülmedim dersem yalan olur…

Michelle ve Jim ‘in düğünüyle uzun bir ara verilen serinin ardından genç oyuncular büyümemiş resmen yaşlanmışlar. Efsane Stifler (Seann William Scott) ve yakışıklı Oz (Chris Klein) makyajla ayakta durabilir hale gelmişler. Kadın oyunculardaki çöküş ise daha büyük. Hepsi birer teyze haline gelmiş. Jim (Jason Biggs), Kevin (Thomas Ian Nicholas) ve Vicky (Tara Reid) zamana karşı en iyi şekilde direnenler diyebiliriz.

Açıkçası beklentilerinizi yüksek tutarsanız hayal kırıklığına uğrayacağınız bir film olmuş. Büyüyüp iş güç sahibi olan bizim tayfa eğlenemez, parti yapamaz olmuş hatta günümüz gençleriyle kuşak çatışması yaşar olmuşlar.

Hasret gidermek isteyenler ve Amerikan Pastası serisinin son bulması umuduyla asıl kadroya veda etmek isteyenler için bir fırsat. Tavsiye ederim.

Kadrosundaki Eugenio Derbez, Kristen Bell ve Salma Hayek gibi isimlerle dikkat çeken Latin Sevgili Nasıl Olunur hakkında bilgi almak ve Latin Sevgili Nasıl Olunur izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir