Aşk Kazası

Aşk Kazası - Film AfişiHenüz ufak bir çocukken alkolik babasından aldığı “Tek eşlilik gerçekçi değildir.” öğüdüyle tüm hayatını tek gecelik ilişkiler üzerine kurmuş, aşktan ve bağlanmaktan uzak bir kadın olan Amy Schumer, editör olarak çalıştığı dergide kendisine verilen konu hakkında araştırma yaparken gerçekten iyi bir insan olan Aaron (Bill Hader) ile tanışır ve Aaron, Amy’nin tüm korkularıyla yüzleşmesine neden olur. Yazının ana konusu olan sporcu doktoru Aaron hakkında araştırmalar yapan ve Aaron’la fazlasıyla vakit geçiren Amy, hayatında ilk kez aşık olur. Hiç bilmediği bu duygunun doğuşu bile Amy’nin korkmasına yeterliyken ilişkilerindeki bir diğer sorun ise Amy’nin fazlasıyla dağınık olan geride bıraktığı yaşantısıdır. Oldukça büyük bir seks geçmişi, alkol bağımlılığı ve hafif dozda uyuşturcu keyfi ilişkiye büyük zarar verir…

Genel konusu itibariyle kadını erkek, erkeği ise kadın olarak izlediğimiz pek çok film izleyiciye sunulmuştu. Girişin ardından tahmin edilebilir gelişme ve sonuç bölümüne rağmen sevgiyle işlenmiş samimi yapısı filmi kesinlikle izlenilebilir yapıyor… Filmin başrolündeki Amy Schumer, aynı zamanda filmin senaristliğini de üstleniyor ve ilginç bir şekilde anakaraktere kendi adını veriyor. İyi insan Aaron rolünü ise Bill Hader canlandırırken film boyunca Bill Hader’ın yüzünde Josh Duhamel ifadelerini görmek mümkün.

Son olarak filmin kadrosunda NBA’in iki süper yıldızı LeBron James ve Amar’e Stoudemire’ın da konuk olarak rol aldığını söylemek ve izlemenizi tavsiye etmek gerek. Eğleneceğinizden şüpheniz olmasın.

Not: 18 yaşından küçüklerle veya aile bireyleriyle izlemeyi düşünenler varsa eğer, filmin UNRATED versiyonunu tavsiye etmiyorum. Bazı sahnelerde yüzünüz kızarabilir.

Kadrosundaki Aomi Muyock, Karl Glusman ve Klara Kristin gibi isimlerle dikkat çeken Aşk hakkında bilgi almak ve Aşk izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir