Ayı Teddy 2

Ayı Teddy 2

Ayı Teddy 2Tüm dünyada büyük beğeni toplayan Ayı Teddy’nin ikinci filminde, sevimli oyuncak ayımız Ted ve can dostu John(Mark Wahlberg) yeni maceraların peşinden koşmaya devam ediyor.

Ted, aynı markette birlikte çalıştığı Tami(Jessica Barth) ile evleniyor. Evliliklerinin cicim ayları geride kaldığında aralarında bazı sorunlar çıkıyor. Sorunların çözümü için ise bir bebek sahibi olmaya karar veriyorlar. Evlat edinme bürosunda yaptıkları işlemler, Ted’in resmi kurumlarda yaptığı ilk işlem olduğundan karşısına büyük sorunlar çıkıyor ve dahası başına büyük belalar açılıyor. Amerikan hükumeti Ted’in bir insan olmadığını gerekçesiyle sahip olduğu tüm hakları elinden alıyor. Bunun üzerine Ted, John, Tami ve avukatlık kariyerinde ilk günlerini yaşayan Samantha(Amanda Seyfried) Ted’in kaybettiği her şeyi yeniden kazanması için büyük bir mücadeleye başlıyor.

Hikayenin New York’a taşınan ayağında Ted ve dostlarının yolu ülkenin en başarılı avukatlarından biri olan Patrick Meighan(Morgan Freeman)’a düşüyor. Bir yandan yasalara bir yandan da Ted’in sırrının peşine düşen oyuncak şirketine karşı eğlenceli ve macera dolu bir hikaye yaşanıyor.

Kahkahalarla gülebileceğiniz birçok bölüm var filmin içinde. Baştan sona eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir film zaten. İlk filmi aratan hiçbir yanı yok. Dört dörtlük bir komedi.

Kadrosundaki Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart gibi isimlerle dikkat çeken American Ultra hakkında bilgi almak ve American Ultra izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir