Babalar Savaşıyor 2

Babalar Savaşıyor 2 - Film Afişi

Eşinin ilk evliliğinden olan 2 çocuğuna babalık yapan ve çocukların öz babası Dusty ile olan rekabeti çocukların iyiliği için sona erdiren Brad, hayallerindeki mutlu aileye sahip olmanın keyfini yaşamaktadır. Ancak Noel’in yaklaşmasıyla kutlamaların planlanması ve planlanan kutlama iki eş-babanın arasındaki gerginliği yeniden alevlendirecektir… Çünkü Brad ve Dusty gibi birbirlerine tamamen zıt karaktere sahip iki baba daha önlenemez şekilde aileye katılacaktır…

Çok kaliteli olmasa da eğlenceli olan ilk filmin ardından hikayeye bu kez hem Noel şenliği hem de ikilinin babaları ekleniyor ve hikaye biraz daha eğlenceli hale geliyor… Yıllardır ekranda göremediğimiz Mel Gibson bu filmde Dusty’nin hırçın ve haylaz babası Kurt rolüyle karşımıza çıkıyor.

Aile içi sıcak ilişkilerin, yeni yıl kutlamalarının, karşı olanların bile aslında çok sevdiği ışıltılı Noel hazırlıklarının olduğu, oyuncu performansları ve hikayesiyle izlemeye değer bir film.

Yılbaşı akşamlarında ya da yeni yıl yaklaşırken uzun kış akşamlarında izlemenizi tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı6,0

Bir önceki yazımız olan Eyvah Annem Dağıttı 2 başlıklı makalemizde Christina Applegate, Kathryn Hahn ve Kristen Bell hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir