Babalar Savaşıyor

Babalar Savaşıyor - Film Afişi

Fiziksel özellikleri ve yetenekleriyle kendinden çok daha iyi bir erkek olan rakibine karşı üstünlük yakalamaya çalışan bir erkeğin komik hikayesi anlatılıyor filmde…

Sağlık problemleri nedeniyle çocuk sahibi olamayan Brad, yıllardır hayalini kurduğu mutlu aileye; eşinden boşanmış ve 2 çocuk sahibi olan Sara ile evlenerek sahip olur. Çok sevdiği eşinin çok sevdiği çocuklarına kendini kabullendirmek için canla başla uğraş veren üvey baba Brad, başarıya ulaştığı anda birden karşısında öz baba ve mükemmel erkek Dusty’i bulur. Dusty’nin kabiliyetleri, fiziği ve yakışıklılığı altında resmen mağlubiyete uğrayan Brad, kendini eşine ve üvet çocuklarına ıspatlamak zorunda hisseder. Ve birbirinden komik olaylar sırasıyla yaşanmaya başlar.

Amerikan komedi sinemasının iyi oyuncularından Will Ferrell’ın başrolünde yer aldığı, yakışıklı oyuncu Mark Wahlberg’in ise Will Ferrell’a rakip olarak kadrosunda bulunduğu güzel bir aile komedisi “Babalar Savaşıyor”.

Ailenizle birlikte keyifli bir akşam için seçilebilecek güzel bir film. İzlemenizi tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı6,1

Bir önceki yazımız olan Aramızda Casus Var başlıklı makalemizde Brad Pitt, George Clooney ve J. K. Simmons hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir