Bağlanmak Yok

Bağlanmak Yok - Film AfişiAşka olan inançlarını yitirmiş, aralarındaki ilişkiyi sadece fiziksel düzeyde tutmak üzerine bir anlaşma yapmış olan Emma (Natalie Portman) ve Adam (Ashton Kutcher)’ın gerçekte neye ihtiyaç duyduklarını anlamaları çok sürmeyecektir. Ancak bu süre içinde çok fazla şey yaşanır, pek çok şey kaybedilir.

Güzel Natalie Portman ve yakışıklı Ashton Kutcher’ın baş rollerini paylaştığı 2011 yılı yapımı Bağlanmak Yok, Amerikan sinemasında bir dönem sıklıkla işlenen “Yatak Arkadaşlığı” hikayelerinin tipik bir örneği. Ve tabii ki nihayetinde aşkla sonlananlardan… Sonunda yaşanacaklar afişinden dahi tahmin edilebilir filmlerden olan Bağlanmak Yok, benzeri filmlerden oyuncularının başarılı performansları ve filmdeki harika müziklerle kendini ayırt ediyor. Farkını gişede gösterdiği başarıyla da ortaya koyan filmin dünya geneli hasılatının 150.000.000$ olduğu resmen açıklanmış.

Yatak sahnelerinden ve sürekli seks hakkında konuşulmasından dolayı aileyle birlikte rahatlıkla izlenebilecek bir film değil. Ancak izlediğinizde bu iki güzel insanın filminden büyük keyif alacak, eğlenecek ve güleceksiniz.

Tavsiye ederim.

Editör Değerlendirmesi
  • 7/10
    Senaryo - 7/10
  • 7/10
    Oyuncu Performansları - 7/10
  • 6/10
    Görsellik - 6/10
6.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir