Başımıza Gelenler

Başımıza Gelenler

Başımıza GelenlerBiri televizyon dünyasında diğeri ise kendi işinde kariyer peşinde olan Holly(Katherine Heigl) ve Eric(Josh Duhamel)’in birbirleriyle olan tanışıklığı yalnızca ortak dostları olan Novak ailesidir. Holly ve Eric’in yolları, Novak ailesinin trajedik bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi ve geriye yalnızca daha 1 yaşında bile olmayan Sophie’nin kalmasıyla kesişir. Çünkü Sophie’nin anne babası, başlarına gelecek herhangi bir kötü duruma karşı Sophie’yi dostları olan Holly ve Eric’in büyütmesini istemiştir. Birbirlerine ancak 5 dakika tahammül edebilen ikili, hiç beklemedikleri ve şimdiye kadar üstlenmedikleri bu sorumluluk karşısında, tatlı Sophie ve yakın arkadaşları için bir araya gelirler. Aile olma fikrinden tamamen uzak olan Holly ile Eric, sevimli Sophie’yle birlikte hiç hayal etmedikleri kadar güzel günler yaşar.

Başrollerdeki Katherine Heigl ve Josh Duhamel’den sımsıcak bir film. Romantik komedi olarak mı geçer yoksa aşk filmi olarak mı? Bunun tanımını siz yapın isterim. Bu şirin ikiliyi gülümseyerek izleyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Kadrosundaki Imogen Poots, Jennifer Aniston ve Owen Wilson gibi isimlerle dikkat çeken İlişki Durumu: Kaçamak hakkında bilgi almak ve İlişki Durumu: Kaçamak izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir