Eyvah Annem Dağıttı 2

Eyvah Annem Dağıttı 2 - Film Afişi

Eşinden ayrılan ve çocuklarını tek başına büyütmeye çalışan bir anne olan Amy ve arkadaşlarının yepyeni maceralarını anlatan eğlenceli bir film “A Bad Moms Christmas”.

Hikayede bu kez 3 kafadar annenin annelik maceraları değil anneleriyle olan çocukluk hikayeleri anlatılıyor ve konu Noel zamanında geçtiğinden ışıltılı, rengarenk ve eğlenceli bir film ortaya çıkıyor.

Baskıcı bir anneye sahip olan Amy, takıntılı bir annesi olan Kiki ve annesinin kendisine attığı kazıklardan bir türlü akıllanmayan Carla, annelerine karşı kendilerini ispatlamak, baskıdan kurtulmak ve artık bir birey olduklarını göstermek için var güçleriyle çalışıyorlar. Kendilerine dayatılan değil yaşamak istedikleri hayatı annelerine göstermeleri ve kabul ettirmeleri ise hem zor hem de eğlenceli oluyor…

İlk filmdeki başarılı oyunculukları ve sevimli karakterleriyle kendilerini sevdiren Mila Kunis, Kathryn Hahn ve Kristen Bell’e bu filmde anneleri rolünde Amerikan sinemasının 3 büyük ismi eşlik ediyor ki bu 3 ismin yüzü de mutlaka sizlere tanıdık gelecektir.

Özellikle yeni yıl akşamlarında, yılbaşı yaklaşırken ya da soğuk kış akşamlarında ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bir film olduğunu söylemem gerekiyor… Imdb puanı düşük dahi olsa keyifle izleyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Filmin IMDb Puanı5,5

  • 6.5/10
    FilmOku.Com Puanı - 6.5/10
6.5/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir