Eyvah Annem Dağıttı

Eyvah Annem Dağıttı - Film Afişi

Eyvah Annem Dağıttı - Film Afişi

Yorulmuş ve kendini başarısız hisseden bir annenin hikayesinin anlatıldığı, Mila Kunis’in başrolünde yer aldığı eğlenceli bir film Eyvah Annem Dağıttı.

Henüz 20 yaşında anne olmuş, büyüğü 12 yaşında iki çocuğa sahip Amy, çocuklarının eğitimi ve evinin geçimi için canla başla çalışırken eşinin kaygısız ve sorumluluk almayan karakterinden iyiden iyiye bıkmıştır. Tek başına savaştığının farkına vardığında ise kocasına kapıyı gösterir ve nihayetinde boşanırlar. Tek başına çocukları için ayakta kalmaya çalışan ancak tek başına olmanın da keyfini yaşamak isteyen Amy, yakın arkadaşları Carla ve Kiki ile birlikte hem hayatlarını hem de çocuklarının okul hayatını değiştirmek için çalışmalara başlar.

Kusursuz anne imajı yaratan tüm kadınların sesi olan ve okulun bekar seksi babasını da tavlayarak özgüveni yerine gelen Amy, eğlenceli maceralarıyla keyifli bir film izlemenizi sağlıyor. Yetenekli genç oyuncu Mila Kunis’e filmde rolünü hakkıyla yerine getiren Kathryn Hahn ve Kristen Bell eşlik ediyor.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı6,2

Kadrosundaki Linda Cardellini, Mark Wahlberg ve Will Ferrell gibi isimlerle dikkat çeken Babalar Savaşıyor hakkında bilgi almak ve Babalar Savaşıyor izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir