Hayat Sana Güzel

Editör Değerlendirmesi

  • Senaryo - 6/10
    6/10
  • Oyuncu Performansları - 7/10
    7/10
  • Görsellik - 6/10
    6/10
Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

Hayat Sana Güzel - Film AfişiYetinmeyi ve ne istediğini bilmeyen iki adamın hikayesini anlatan ve yer yer yatak sahneleriyle öne çıkan bir film “Hayat Sana Güzel”.

Dave (Jason Bateman), 3 küçük çocuğu olan evli ve mutlu bir adamdır. Mitch (Ryan Reynolds) ise gece hayatıyla tanınan ve bununla övünen yakışıklı bir delikanlı… Ancak bazı zamanlarda Dave eski günleri hatırlar ve bekarlık yıllarının özlemini yaşar. Mitch ise kurulu bir düzenin ve güzel bir ailenin hayalini kurar. Bu duyguların yaşandığı günlerin giderek sıklaştığı bir zamanda evren Dave ve Mitch’e öyle bir oyun oynar ki ikisinin de hayatı alt üst olur. Dave, genç Mitch’in vücudunda; Mitch ise olgun ve aile sahibi Dave’in vücudunda gözlerini açar…

Eğlenceli filmlerin usta isimleri Jason Bateman ve Ryan Reynolds’un başrollerinde yer aldığı, gençliğini ve geçmişini özleyen insanların kendini bulabileceği ancak beden değişimi bölümüyle fantastik olarak da tanımlayabileceğimiz güzel bir komedi filmi… İzlemenizi tavsiye ederim. Eğlenceli vakit geçireceğinizi garanti ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir