Hayatım Yalan

Hayatım Yalan - Film AfişiMüzikleri, renkleri, hikayesi ve karakterleriyle içinizi ısıtacak ve baştan sona gülümsemenizi sağlayacak harika bir film “Hayatım Yalan”.

Düğün arifesinde müstakbel eşinin bir başkasıyla birlikte olduğunu öğrenen ve tüm dünyası yıkılan Danny (Adam Sandler) kendini alkole verir. Her gecesini gündüze kavuşana kadar barlarda geçiren Danny, birden bire kadınların büyük ilgisiyle karşılaşır ve bu ilginin nedenini çıkarmaya kıyamadığı parmağındaki nişan yüzüğüne bağlar. Ve tabii ki bunu fırsata çevirir… Aradan yıllar geçer ve Danny bu durumda sıkılır. Kendine yeni bir hayat arkadaşı aramaya başlar ve güzeller güzeli Palmer (Brooklyn Decker) ile tanışır. Palmer ile evlilik hayalleri kuran Danny, Palmer’ın düşüncelerini değiştirmek için hayattaki en yakın arkadaşı Katherine (Jennifer Aniston)’den yardım almak zorunda kalır.

Yazının ilk cümlesinde de bahsedildiği üzere ilk anında izleyiciyi alıp içine çeken, gülümseten, güldüren ve son anına kadar eğlendiren bir film “Hayatım Yalan”. Film için seçilen sahne ve renkler, müzikler ve karakterler öylesine aydınlatıcı ki filmin devam ettiği 1 saat 15 dakikalık zaman diliminde tüm dertlerinizi unutmanız mümkün…

Komedi filmlerinin usta oyuncusu Adam Sandler ve romantik komedilerin başarılı ismi Jennifer Aniston’un baş rollerinde yer aldığı, genç oyuncu Brooklyn Decker’ın renk kattığı filmde oyunculuk konusunda da hiçbir pürüz yok.

Keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyorum. Tavsiye ederim.

Editör Değerlendirmesi
  • 7/10
    Senaryo - 7/10
  • 8/10
    Oyuncu Performansları - 8/10
  • 8/10
    Görsellik - 8/10
7.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir