Isn’t It Romantic

 Isn't It Romantic - Film AfişiKüçük, şişman ve gelecekte çok da güzel olmayacak bir kız çocuğu olan Natalie, büyükannesinin verdiği öğütlerle çok sevdiği romantik komedilerden öylesine uzaklaşır ki filmlere olan sevgisi adeta bir nefrete dönüşür ve romantizme ve aşka karşı da nefret duymaya başlar.

Yıllar sonra büyük bir mimarlık şirketinde önemli bir pozisyonda çalışmaya başlayan ancak karakteri gereği çok fazla ön plana çıkamayan Natalie, geçirdiği bir kaza sonucu komaya girer… Aslında film de tam olarak bu noktada başlar. Komada olduğu süre boyunca zihninde bambaşka bir hayat yaşayan ve hayatını tam bir romantik komedi figürüymüş gibi geçiren Natalie, nefret ettiği bu hayattan kurtulmanın yollarını arar.

Aslında kaybetmiş bir kadının hikayesinin anlatıldığı bir film Isn’t It Romantic… Netflix filmi olması sebebiyle herhangi bir Türkçe adı olmayan film, klasikleşmiş Amerikan romantik komedilerine de çok sert eleştiriler içeriyor.

Baş rol oyuncusu Rebel Wilson’ın her zamanki gibi çılgın bir karaktere hayat verdiği film, kısa süresiyle ve hikayesi itibariyle izlenip unutulacak çerez niteliğinde; izle unut kategorisinde bir film.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir