Latin Sevgili Nasıl Olunur

Latin Sevgili Nasıl Olunur - Film AfişiHayatını hiç mücadele etmeden kazanmak, kolay yoldan lüks içinde yaşamak için yaşça büyük ve zengin kadınlarla birlikte olan ve yaşadığı hayatın tüm nimetlerinden faydalanan Maximo’nun ani düşüşünü ve unuttuğu karşılıksız sevgiyle tanışmasının hikayesini anlatıyor film.

Birlikte olduğu aşırı yaşlı partnerinin mutluluğunu ancak kendisi mutlu olduğunda mümkün olabileceğine inanan ve bunu yaşlı ve zengin kadına inandıran Maximo, yıllarca sırtından geçindiği Peggy’nin daha genç bir erkek için kendisini kapının önüne koymasıyla yıkılır. Hayatı boyunca tek bir kuruşu bile bileğinin hakkıyla kazanmadığı için “vahşi doğada” kendini savunmasız hisseder ve kız kardeşine sığınır. Tabii ki bu sırada başka zengin ve yaşlı kadınları avlamanın yollarını aramaya devam eder. Ta ki kendi gönlünü küçük yeğeni ve kız kardeşine kaptırdığını fark edene kadar…


Konusu itibariyle ilk bakışta cinselliğin yoğunlukta olduğu düşünülebilir ancak tamamıyla sımsıcak bir aile komedisi “Latin Sevgili Nasıl Olunur”. Hiç beklemediğim kalitede, rastlantı sonucunda karşıma çıkan ve harika zaman geçirmemi sağlayan bir film oldu. İzlemenizi tavsiye ederim.

  • 7/10
    Senaryo - 7/10
  • 7/10
    Oyuncu Performansları - 7/10
  • 3.5/10
    Görsellik - 3.5/10
5.8/10
Sending

İzleyici Değerlendirmesi :

0 (0 Değerlendirme)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir