Nereden Biliyorsun?

Nereden Biliyorsun? - Film Afişi

Nereden Biliyorsun? - Film Afişi

Başarılı bir Amerikan Futbolu oyuncusu olan ve Amerika’nın ulusal takımında forma giyen Lisa ilerleyen yaşı sebebiyle kariyerinin sonuna gelir ancak tüm hayatını spor yaparak geçirmiş bir kadın olarak kariyerini sonlandırdığında hayatının anlamını da kaybetmiş olur…

Aynı zamanda büyük bir şirketin yöneticiliğini sürdüren George ise vergi ödemelerindeki sorun sebebiyle büyük sorunlar yaşar ve işinden uzak kalmak zorunda kalır.

Hayatları temelinden sarsılan ve beklemedikleri değişiklikleri yaşayan Lisa ve George’un yolları bir şekilde kesişir. George’un babası ve Lisa’nın erkek arkadaşının davranışları da Lisa ve George’u birbirlerine yakınlaştırır.

Bazen komik bazen romantik klasik bir Amerikan romantik komedisi “How Do You Know”. Keyifli bir aile filmi olarak da tanımlanabilir ve sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmenize yardımcı olabilir. İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Ben Affleck, Javier Bardem ve Olga Kurylenko gibi isimlerle dikkat çeken Aşkın İzleri hakkında bilgi almak ve Aşkın İzleri izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir