Patrondan Kurtulma Sanatı 2

patrondan-kurtulma-sanati-2

patrondan-kurtulma-sanati-2Jason Bateman, Jason Sudeikis ve Charlie Day’in başrollerini paylaştığı, Patrondan Kurtulma Sanatı serisinin 2. filmi en az 1. film kadar eğlenceli…

İkisi salak üç arkadaştan oluşan grup, hatırlayacağınız gibi ilk filmde patronlarından kurtulmuşlardı. Kafadarlar, ikinci filmde kendi işlerini kurup kendilerinin patronu olmak amacıyla yola çıkıyorlar. Geliştirdikleri ürün hayal edemeyecekleri kadar talep görüyor ancak amatörlükleri ve peşlerini bırakmayan kötü şans bir kez daha yakalarına yapışıyor. Toplu satış sözleşmesi yaptıkları şirket tarafından dolandırılan kafadarlarımız intikam yemini ediyorlar ve tüm beceriksizlikleriyle bir adam kaçırma olayına karışıyorlar.

Filmde Jason Bateman(Nick), karakter gereği sakin ve aklı başında adamı canlandırıyor ve Jason Sudeikis(Kurt) ile Charlie Day(Dale) kadar önplana çıkamıyor. Kurt ve Dale’in aptallıklarını görmelisiniz… Ve filmin misafirleri… Kevin Spacey ve gün geçtikçe güzelleşen Jennifer Aniston… İkisi de harika renk katmış filme.

Editör Puanı: 10 üzerinden 7.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir