Şili Macerası

Şili Macerası - Film Afişi

Şili Macerası - Film Afişi

Zamanının büyük rock müzik yıldızlarından biri olan Turk Henry’nin Şili seyahati sırasında karısının kaçırılması üzerine kurulu bir komedi filmi “Şili Macerası”.

Seks ve uyuşturucu bağımlılığı git gide artan ünlü rock müziği sanatçısı Turk Henry, birlikte müzik yaptığı grubundan eşinin istek ve baskısıyla ayrılarak sıkı bir rehabilitasyon sürecine girer. Tabii ki bu durum Turk’un müzik kariyerinin de sonunu getirir. Depresyona girmiş bir hale emeklilik günlerini yaşayan Turk, eşi Sheila’nın ısrarıyla ufak bir değişiklik yapmak için Şili seyahatine çıkar. Ama Şili’de bu çifti bekleyenler pek de hoş şeyler değildir.

Geri kalmış ve tehlikeli bir ülke olan Şili’ye seyahate gidenlerin başına gelebileceklerin mizahi bir şekilde anlatıldığı, yapılan yergi kadar aslında övgülerin de yer aldığı ve aslında küçük bir Şili tanıtımı şeklinde yapılmış eğlenceli bir film Şili Macerası.

Filmin başrollerinde usta oyuncu Antonio Banderas ve güzel oyuncu Olga Kurylenko yer alıyor ve canlandırdıkları bu alışılmadık karakterlere çok güzel hayat veriyorlar.

Yapım kalitesinin çok iyi olmadığını ve başından sonuna aceleye gelmişçesine bir duygu yaşattığını söylemek gerek. Bir sinema filminden çok basit bir televizyon filmine benziyor aslında. İzlemek isteyenlerin ve Şili’ye gitmek isteyenlerin bilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı4,1

Kadrosundaki Chris Evans ve Scarlett Johansson gibi isimlerle dikkat çeken Dadım Aşık hakkında bilgi almak ve Dadım Aşık izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir