Tatil

Tatil - Film Afişi

Tatil - Film AfişiAşk ilişkilerinde ve denemelerin büyük problemler yaşayan iki kadının çıktıkları tatilde hayatlarının aşklarını bulmasını anlatan bir hikayeyi karşımıza getiriyor “Tatil”.

Los Angeles’ta yaşayan ve vizyona girecek olan filmler için fragman hazırlamak gibi eğlenceli bir işi olan Amanda (Cameron Diaz), son ilişkisini de hüsranla sonlandırır. Londra’da yaşayan ve 3 yıllık sevgilisinin bir başkasıyla evlilik planı yaptığını öğrenen Iris (Kate Winslet) de hayattan kopar. Ve birbirinden habersiz bu iki aşk mağduru kadın sonu gelmez bir depresyona girer… Kadınlar için mutluluğa giden ikinci yolu, yani tatil yapmayı seçen bu iki aşk mağduru bir internet sitesi aracılığıyla tanışır, evlerini belirli bir zaman için takas ederek farklı ülkelerde bir süre tatil yapmaya karar verir.

Oscar ödüllü Kate Winslet ve romantik komedi filmlerinin başarılı oyuncusu Cameron Diaz’ın baş rollerini paylaştığı güzel bir aşk filmi Tatil. İki ana karakterin yaşadıkları bazı zamanlarda öylesine gerçek ki terk edilip hırpalanmış, aşık olup gözlerinin içi gülmüş insanlar izlemek, aşk filmi izlemek isteyenler bu filmi mutlaka izlemeli… Büyük bir bölümü kadınlar olan izleyici kitlesine filmin bir de sürprizi var: Kör kütük aşık olmuş bir Jude Law’ı bu filmde izleyebilirsiniz.

Kadrosundaki Emilie de Ravin, Pierce Brosnan ve Robert Pattinson gibi isimlerle dikkat çeken Beni Unutma hakkında bilgi almak ve Beni Unutma izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir