Zor Baba 2: Focker Ailesiyle Tanışma

Zor Baba 2: Focker Ailesiyle Tanışma - Film AfişiMükemmel Zor Baba serisinin mükemmel çifti Pam ile Greg’in ailelerinin tanışmalarını ve birbirinden tuhaf insanlardan oluşan bu iki ailenin başından geçenler anlatılıyor filmde.

Emekli bir ajan olan Byrnes ailesinin babası Jack ile hayatı boyunca hiçbir şeyi kendine dert tasa edinmemiş her halinden memnun bir adam olan Focker ailesinin babası Bernie ve erkeklere kıyasla biraz daha normal olan eşlerinin; çocuklarının hayatlarını birleştirme kararı almasıyla zorunlu olarak tanışmalarını ve bu birbirine tamamen zıt iki ailenin yaşadıklarını konu alıyor film.

Jack Byrnes rolünde Robert De Niro, Bernie Focker rolünde ise Dustin Hoffman yer alıyor. İki süper sanatçının aynı filmde baş rolü paylaşması ve bu ikilinin yanına Ben Stiller’ın eklenmiş olması bir sinema sever için hakikaten bulunmaz nimet.

Her şeyiyle harika bir film. Konusu, oyunculuk performansları ve akışıyla o kadar güzel zaman geçirmenizi sağlıyor ve eskimiyor ki, tekrar tekrar izlemek istiyor insan.

Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı6,3

Sending
İzleyici Değerlendirmesi
0 (0 Değerlendirme)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir