Zor Baba 3: Küçük Fockerlar

Zor Baba 3: Küçük Fockerlar - Film Afişi

Zor Baba 3: Küçük Fockerlar - Film AfişiZor Baba serisinin 3. ve son filminde Greg ve Pam mutlu evliliklerini 2 küçük çocukla taçlandırırlar… Huysuz kız tarafı ve tuhaf erkek tarafının torunlarıyla olan eğlenceli hikayesi anlatılıyor filmde… Güzel bir dede torun hikayesi aslında.

2000 yılında Zor Baba 1 ile başlayan, 2004 yılında Zor Baba 2: Focker Ailesiyle Tanışma ile devam edip 2010’da da “Zor Baba 3: Küçük Fockerlar” ile son kez izleyici karşısına gelen serinin bu son filminde oyuncu kadrosu kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiş olsa da film ne yazık ki seri film akıbeti yaşamış.

Her ne kadar en eğlenceli filmler arasına girecek kadar iddialı olsa da ilk iki filmdeki komediden eser yok… Bu arada filmin yeni yıl temasının olduğunu da belirtmek gerek.

Ben Stiller, Dustin Hoffman, Owen Wilson, Robert De Niro yine harika performanslar sergilemişler. Hayat verdikleri karakterler insanın her zaman hayatında olmasını isteyeceği kadar temiz ve güzeller. 7 tam puanla başlayıp 2. filmde 6,3’e inen serinin son filminin IMDB puanı 5,5.

Kadrosundaki Brad Pitt, Drew Barrymore ve George Clooney gibi isimlerle dikkat çeken Tehlikeli Bir Aklın İtirafları hakkında bilgi almak ve Tehlikeli Bir Aklın İtirafları izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir