Bir Tutam Cennet

Bir Tutam Cennet - Film Afişi

Bir Tutam Cennet - Film AfişiFarklı, özgün ve başarılı genç bir reklam tasarımcısı olan Marley Corbett’in kısacık hayatından ufak bir bölüm anlatılıyor filmde.

Oyuncu performansları gayet iyi. Eleştirilebilir bir oyuncu yok ancak yüceltilecek bir oyuncu ve buna ihtiyaç duyuracak bir karakter de yok. Senaryo başlangıçta tanıdık geliyor ancak alışılmadık bir hal alıp bambaşka bir filme dönüşüyor. Klasikleşmiş romantik komedilerin aksine bu filmde ana karakter ölüyor… Zaten aslında hikaye esas kadının hayatını kaybetmesiyle, hastalık teşhisinin konulmasıyla başlıyor…

Aşkın yanında ölüm aslında o kadar kötü duruyor ki güzel bir bahar havasını birden kapatan kara bulutlar gibi sıkıyor insanın içini.

Uzun zamandır izlemediğiniz, izlenmesi gereken romantik filmler arasında listenizin en başında olması gereken filmlerden biri… Hem duygusal bir aşk hikayesine hem de gülümsemeye ihtiyacı olanlar için ilaç gibi bir film.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı6,3

Kadrosundaki Brad Pitt ve Cate Blanchett gibi isimlerle dikkat çeken Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi hakkında bilgi almak ve Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir