Yenilik Tutkusu

Newness - Yenilik Tutkusu film afişi

Newness - Yenilik Tutkusu film afişiGenç oyuncular Laia Costa ve Nicholas Hoult’un kadrosunda yer aldığı ve Martin ile Gabi’nin hikayesine hayat verdikleri hikaye 2017 yılında vizyona girdi. Farklı konusu, seks sahneleri ve başarılı oyuncu performanslarıyla dikkat çeken film, Netflix tarafından yayınlanıp platformun en çok izlenen filmleri arasına girdi.

Yenilik Tutkusu filminde Martin, başarısız bir evlilik yaşamış genç bir eczacı; Gabi ise öğrenimi devam eden İspanyol bir üniversite öğrencisidir… Bağlanmaktan uzak tek gecelik ilişkiler yaşayan ikili, kişileri bir araya getiren ve sadece seks için buluşturan bir uygulamanın eşleştirmesi sonucu bir araya gelirler ve ilk ilişki yaşanır.

İtiraf edemedikleri bir şekilde birbirlerine bağlanan Martin ve Gabi bir yandan da özgürlüklerini kaybetmemek adına duygularını sır gibi saklamaya devam ederler… Günler geçtikçe aralarındaki bağ daha da kuvvetlenir ancak eski alışkanlıklarından kurtulamazlar ve kendilerini bir araya getiren uygulama aracılığıyla tek kadın, tek erkek ve çiftlerle görüşmeye, eş değiştirme partilerine katılmaya başlarlar… Tabii ki ilişkileri sonu hüsranla dolu bir hikayeye dönüşür…

Genç ve kariyerlerinde belli noktalara gelmiş oyuncuların böylesine cesaret gerektiren seks sahnelerinde yer almaları ve filmin tabu olarak değerlendirilebilecek eş değiştirme ve grup seks gibi konuları işliyor olması hakikaten enteresan. Benzerine zor rastlanır türden bir film.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı6,4

Kadrosundaki Maria Pedraza ve Pol Monen gibi isimlerle dikkat çeken Sevmek hakkında bilgi almak ve Sevmek izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir