Zamanda Aşk

Zamanda Aşk - Film Afişi

Zamanda Aşk - Film Afişi

21 yaşına geldiğinde ailesindeki erkeklere has bir mucizevi yeteneği olduğunu öğrenen Tim, geçmişte bıraktığı hayatının dilediği herhangi bir anına yolculuk yapabilen bir gençtir. Hatalarını, pişmanlıklarını ve gerçekleşmemesini istediği olayları önleyebilecek hamleleri yapabilen, telafi lüksü çok fazla olan bir erkeğin aşkla dolu hikayesi anlatılıyor filmde.

21 yaşına geldiğinde henüz hiç kız arkadaşı olmayan ve bunun depresyonunu yaşayan Tim’in hayatı babasından öğrendiği bir sır ile tamamen değişir. Hayatının dilediği anına dönebildiğini öğrenen Tim, yeni bir hayat kurabilmek için evden ayrıldığında hayatının aşkı Mary ile tanışır. Mary’nin kalbinde yer kazanabilmek için ise defalarca Mary ile tanışır; onun hoşuna gidenler ve nefret ettikleri hakkında bilgiler öğrenir. Çok sever ve çok sevilir.

Tim’in yaşadığı geri dönüşlerin küçük de bedelleri vardır. Kendi hayatı dışında 3. kişilerin hayatına müdahalesi çok da mümkün değildir. Bu yüzden sevdiklerinin yaşadığı zorluklara katlanmak zorunda kalır çoğunlukla.

Güzel oyuncu Rachel McAdams ve film içinde zamanla kendini sevdiren Domhnall Gleeson’ın başrollerinde yer aldığı, gülümseten güzel bir aşk filmi “About Time”. Aşk Engel Tanımaz ve Aşk Her Yerde filmlerinin yapımcısının bir ürünü olduğunu da göz önünde bulundurursanız niçin izlemenizi tavsiye ettiğimi anlayabilirsiniz.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı 7,8 / 10

Kadrosundaki Jack Nicholson, Owen Wilson ve Paul Rudd gibi isimlerle dikkat çeken Nereden Biliyorsun? hakkında bilgi almak ve Nereden Biliyorsun? izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir