İtirazım Var

İtirazım Var Film Afişi

İtirazım Var Film AfişiLeyla ile Mecnun’un İsmail Abisi, Ahlat Ağacı’nın Süleyman’ı, Tatlım Tatlım’ın Tatlım’ı ve herkesin sevgilisi Serkan Keskin’in başrolünde yer aldığı ve başından sonuna harikalar yarattığı çok iyi bir Onur Ünlü filmi İtirazım Var.

Geçmişi hakkında bazı karanlık bölümler bırakılmış olan imam Selman Bulut’un görev yaptığı camide işlenen cinayet ve ardından Selman’ın çevresinde başlayıp giderek büyüyen gizemli olaylar zinciri hem takibi güzel bir polisiyeye hem de müzahı bol bir güldürüye dönüşüyor.

Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği her anında hissedilen ve modern yerli komedi/dramanın en iyilerinden biri olabilecek filmde Serkan Keskin ile birlikte pek çok ünlü ve tanıdık isim de yer alıyor. Hazal Kaya, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Büşra Pekin ve Osman Sonant filmde dikkat çeken oyunculardan birkaçı olarak sıralanabilir.

İzlemenin sonsuz keyif verdiği oldukça iyi bir yerli film. Google’da film izle mek isteyenlerin diliyle belirtmek gerekirse “izlenmesi gereken yerli filmler” listesine mutlaka alınması gereken, ” şiddetle edilen filmler “den biri.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı7,9

İtirazım Varİtirazım Var

İtirazım Varİtirazım Varİtirazım Var

Kadrosundaki Ahmet Kural, Cengiz Bozkurt ve Murat Cemcir gibi isimlerle dikkat çeken Ailecek Şaşkınız hakkında bilgi almak ve Ailecek Şaşkınız izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir