Bizi Hatırla

Bizi Hatırla Film Afişi

Bizi Hatırla Film Afişi2018 yılında yayınlanan yerli filmler arasında en iyilerden biri “Bizi Hatırla”.

Türk izleyiciyi okumuş, anlamış, yemiş yutmuş bir yönetmen olan Çağan Irmak’tan tam da Türk sinemaseverlere layık, neşeli ve hüzün dolu, duygu karmaşaları yaşayacağınız bir film.

Yakınlarınızla hatta kendinizle özdeşleştirebileceğiniz saflıkta ve samimiyette olan karakterlerle önce -hikaye her ne olursa olsun- filme ısınıyor, karakterlerle birlikte gülüp onlarla birlikte hüzünleniyorsunuz…

Karakterler benzer olsa da bu kez Çetin Tekindor ve Hümeyra’nın yerine Altan Erkekli ve Sumru Yavrucuk yer alıyor. Özge Özberk ve Binnur Kaya, alışık olduğumuz üzere filmin kadrosundalar. Ayrıca tiyatro sanatçısı Tolga Tekin ve 90’lı yılların unutulmazı Sıcağı Sıcağına programının sunucusu olan sinema sanatçısı Cem Kurtoğlu filmin oyuncu kadrosundalar. Anlaşılacağı üzere filmin kadrosu ve yani oyuncu performansları harika… Konunun akışı, sahneler ve müziklerin birlikteliği Çağan Irmak’ın kalitesinde yani mükkemmel.

Yalnızca filmin finali felaket! Tam bir hayal kırıklığı! Düpedüz yakışıksızlık!

Bizi Hatırla filmi figüranları

Bizi Hatırla filmi figüranları

Ege insanının ve coğrafyasının sıcaklığını yansıtan, durup hayatınızı sorgulamanıza neden olan çok iyi bir film esasında.

Henüz izlemediyseniz mutlaka izleyin, tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı7,4

Kadrosundaki Belçim Bilgin, Farah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerle dikkat çeken Kelebeğin Rüyası hakkında bilgi almak ve Kelebeğin Rüyası izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir