Senden Bana Kalan

Senden Bana Kalan - Film Afişi

Senden Bana Kalan - Film AfişiBaş rollerinde Neslihan Atagül ve Ekin Koç’un yer aldığı, senaryosunu Levent Kazak’ın yazdığı ve Abdullah Oğuz’un yönettiği güzel bir aşk filmi “Senden Bana Kalan”.

Çok zengin ve bir o kadar da şımarık olan Özgür (Ekin Koç), 18. yaş gününü büyük bir partiyle kutlar. Partinin sabahında ise şirket avukatından kötü haberler alır ve hayatı değişir… Anne babasını küçük yaşta kaybettiğinden dedesinini tek mirasçısı olan ve mirastan yararlanabilmek için de dedesinin koyduğu bazı şartları yerine getirmek zorunda olan Özgür’ün hayatı resmen tepetaklak olur. Kendine ait otelde yaşayıp kendine ait bir kolejde eğitim görürken birden bir köye yerleşmek ve ilçe okulunda okumak zorunda kalan Özgür, gittiği köyde Elif (Neslihan Atagül) ile tanışır. İki gencin, tüm köye yayılan efsane aşkı bu şekilde başlar.

Tamamı bu iki genç oyuncunun üzerine kurulu filmde oyunculuklar konusunda hiçbir problem yok. Henüz sinema deneyimi fazla olmasa da iki oyuncunun da performansları kusursuza yakın… Filmin bu konudaki başarısı, şüphesiz ünlü senarist Levent Kazak’ın yarattığı karakterlerde içimizden insanları kusursuz bir şekilde tasarlayıp hikayeye başarıyla entegre etmesinin büyük katkısı var. Genel olarak baktığımızda tek sorunu finalin filme yakışır şekilde yapılmamış olması. Ki bu durum klasik bir Türk sineması sorunu zaten.

İzlediğinizde keyif alacağınız, iki genç insanın aşkını, hasretini hissedeceğiniz ve (kadın izleyicilerimiz için söylüyorum) hüngür hüngür ağlayacağınız bir film. Tavsiye ederim.

Kadrosundaki Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun ve Fatih Artman gibi isimlerle dikkat çeken Bana Masal Anlatma hakkında bilgi almak ve Bana Masal Anlatma izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir