Aşk Olsun

Aşk Olsun - Film Afişi

Aşk Olsun - Film AfişiBaşrollerinde İlker Aksum ve Sedef Avcı’nın yer aldığı; sımsıcak, rengarenk ve yüksek dozda sevgi içeren keyifli bir romantik komedi filmi Aşk Olsun.

Aşk ilişkilerinde kadınlara rehberlik yapan Ozan (İlker Aksum), ülke çapında adını duyurmuş; konu üzerinde kitapları olan, işinin uzmanı bir rehberdir. Mesleğinin etkisiyle aşkı ve sevgiyi tamamen para kazanmak için bir yol olarak gören Ozan, eski sevgilisini yeniden kazanmak için terapiye gelen Ceyda (Selen Seyven)’ya yardımcı olmaya çalışırken yarattığı senaryoda hiç hesaba katmadığı olaylar ve daha önce hissetmediği duygular yaşar. Baltayı taşa vuran Ozan bir yandan Ceyda ile Caner (Kenan Ece)’in ikilisinin ilişkisini toparlamaya çalışırken bir yandan da hayatının kadınını kazanmaya çalışır.

1971 doğumlu olan ve tüm oyunculuk kariyerine rağmen genç kalabilen; Yabancı Damat dizisindeki Ruşen karakteriyle gönlüme giren ve o günden beri izi silinmeyen İlker Aksum, başka türlü ve kusursuz bir oyunculuk sergiliyor filmde. Romantik Komedi film serisinde de benzer bir karakteri canlandıran diğer başrol oyuncusu Sedef Avcı da bir o kadar başarılı…

Oyuncu performansı yönünden kusursuz, konusuyla ve yapım kalitesiyle dört dörtlük bir romantik komedi filmi Aşk Olsun. Filmi izlerken görüntü yönetmeninin zevkine ve becerisine dahi hayran kalacaksınız. Dekoru ve açık alan çekimleriyle hemen hemen tüm Türk filmlerine fark atıyor film. Seçilen ve yapılan müzikler ise bir başka güzel.

Kadrosundaki Fulden Akyürek, Mehmet Ali Erbil ve Peker Açıkalın gibi isimlerle dikkat çeken Polis Akademisi: Alaturka hakkında bilgi almak ve Polis Akademisi: Alaturka izlemek için tıklayın

Aşk Olsun” için bir yorum

  • 31 Mart 2016 tarihinde, saat 00:29
    Permalink

    Öneriniz için teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir