Çakallarla Dans

Çakallarla Dans - Film Afişi

Çakallarla Dans - Film AfişiAynı mahallede yaşayan ve çok yakın arkadaş olan sıra dışı adamın (Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet) yine kendileri gibi sıra dışı hikayesi anlatılıyor filmde…

Kokainden kumara, hırsızlıktan fuhuşa kadar her türlü batağın dibine batmış olan bu 4 arkadaş aslında işledikleri suçların aksine öyle saf ve sempatikler ki tek dertleri kolay para kazanıp köşeyi dönmek… Kayınço Gökhan, dırdırcı eşinden bıkmış, çapkın bir tekel bayii işletmecisidir. Aynı zamanda kaybetmeye mahkum bir bahisseverdir. Muhasebeci Servet, eşine delicesine aşık ve bir o kadar da eşinin sözünü dinleyen bir muhasebecidir. Servet’in başı, patronunun mal varlığına “ortak olma” girişimiyle belaya girer. Köfte Necmi, ucundan azıcık koklayarak alıştığı kokainin bağımlısıdır. Uyuşturucu ticaretine yaptığı aracılık sayesinde avantasını kokain olarak alır. Ve Del Piero Hikmet… Hikmet’in tek sıkıntısı diğer 3 arkadaşından çok daha saf olmasıdır.

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu ve Timur Acar’ın başrollerini paylaştığı Çakallarla Dans, son yılların en iyi komedi-suç filmi. Ve yerli yapımlar arasında en çok beğeni toplayan komedi filmleri arasında üst sıralarda yer alıyor.

4 arkadaşın beladan belaya uzanan eğlenceli serüveni, birbirinden iyi oyuncuların kadrosuyla birleştiğinde harika bir eğlencelik ortaya çıkarıyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

 

Kadrosundaki Begüm Öner, Bora Akkaş ve Eda Ece gibi isimlerle dikkat çeken Kocan Kadar Konuş hakkında bilgi almak ve Kocan Kadar Konuş izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir