Can Tertip

Can Tertip - Film Afişi

Can Tertip - Film AfişiAilesini, sevdiklerini, arkadaşlarını, komşularını ve karşısına çıkabilecek her milletten insanı dolandırabilecek çirkinlikte bir insan olan Şakir (Ümit Erdim), bulaştığı en büyük bela olan mafya babası Rüstem (Sinan Engin)’den kurtulabilmek için karakola sığınır. Şakir’in sağ kalmasının tek yolu, yıllardır kaçtığı askeriyeye kapağı atıp askerlik yaparak mafyaya izini kaybettirmektir. Planı tutar ve askerliği başlar ancak Şakir askeriyede de rahat durmaz… Temiz kalpli bir anadolu insanı olan İlyas (Volkan Demirok)’ın memleketinde bıraktığı servetten haberdar olan Şakir, askerliğini ve hayatını yakmayı göze alarak İlyas’ın da aklını çeler ve bir şekilde servete sahip olmak için firar eder. Sert bir yüzbaşı olan Arslan Komutan (Hakan Ural) ise firar eden bu ikilinin peşine düşer….

İzlemeye değmeyecek, 5 para etmez ve tamamen zaman kaybı bir film.

O kadar özensiz ki anlatamam… Hiç üzerinde düşünülmemiş, ne yaptıklarının farkında olmadan yapılmış sanki. İzleyicinin düşünüldüğü, “İnsanları eğlendirelim” dediklerini hissedebileceğiniz ve eğleneceğiniz tek bir bölüm dahi yok ve sözde komedi filmi.

İzlemeyin. İzlemeyi düşünenlere engel olun ve izletmeyin.

Kadrosundaki Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun ve Fatih Artman gibi isimlerle dikkat çeken Bana Masal Anlatma hakkında bilgi almak ve Bana Masal Anlatma izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir