Hayat Öpücüğü

Hayat Öpücüğü - Film Afişi

Hayat Öpücüğü - Film AfişiBir sağlık probleminin yakanıza ne zaman yapışacağını bilebilir misiniz? Peki aşk kalbinizi ne zaman ve nerede ele geçirir bir tahmininiz var mı?.. Sürprizlerle dolu bir filme hazır olur. Yaşam işte… Hayat gibi bir film “Hayat Öpücüğü”. Sağlıklı bir nefes gibi, mutlu geçen bir an gibi bir film.

Metin (Ali Sunal), geçirdiği panik ataklarla hayatını kendi kendine zehir eden, titizliğiyle yoldaki insanlara dahi müdahale eden; saf kalpli, iyilik dolu bir gemi tasarımcısıdır… Durumu o kadar ileri boyuttadır ki yaşadığı evi özel bir hastanenin hemen karşısında olacak şekilde ayarlamıştır. Hastanenin personeli tarafından tanınan ve hastaneye girişi yasaklanan bir hastalık hastasıdır. Hayat (Hatice Şendil) ise kolunun incinmesi sonucu Metin’in hastanesinde tedavi gören genç bir kadındır. İkilinin hayatı acil serviste kesişir ve müthiş hikaye başlar.

Uzun zamandır Türk filmlerinde rastlamadığımız bir neşe ve mutluluk var filmde. Her şeyiyle sımsıcak… Senaryosu samimi, müzikleri harika ve renkleri capcanlı.

Baş roldeki oyunculardan Ali Sunal, babası Kemal Sunal’dan aldığı tüm oyunculuk yeteneklerini resmen şiir gibi konuşturmuş. Tek kelimeyle kusursuz. Ali Sunal’a eşlik eden Hatice Şendil ise ilk sinema filminde yılların ona verdiği deneyimi başarıyla kullanmış. Filmin en değerli yanı, oyuncularının kusursuz performansı… Hemen sevip kabulleneceğiniz karakterlere 5 yıldızlık oyunculuk performanslarıyla hayat vermiş oyuncular.

Herkesin bu filmi izlemesini ve keyfini yaşamasını tavsiye ederim.

Kadrosundaki Ayça Erturan ve Faik Ergin gibi isimlerle dikkat çeken Aşk Nerede hakkında bilgi almak ve Aşk Nerede izlemek için tıklayın

Hayat Öpücüğü” için bir yorum

  • 14 Haziran 2019 tarihinde, saat 21:06
    Permalink

    Hayat Öpücüğü filmindeki hastane nerede sorusu artık gerçekten filmin önüne geçti. Son yılların en iyi Türk filmleri arasında olan Hayat Öpücüğü filmindeki hastane aslında filmin çekimleri için hazırlanmış olan bir dekordan ibaret. Hastane bahçesi olarak kullanılan alan ise Uşak Özel Öztan Hastanesi bahçesi… Peki Uşak Özel Öztan Hastanesi nerede?..

    Tv8’de sıklıkla yayınlanan filmin her yayınının ardından sorulan Hayat Öpücüğü hastane konusunu bir kenara bırakıp filmin tadını çıkarmak ve hakkını vermek bence en güzeli.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir