Her Şey Aşktan

Editör Değerlendirmesi

  • Senaryo - 6/10
    6/10
  • Oyuncu Performansları - 8/10
    8/10
  • Görsellik - 5/10
    5/10
Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

Her Şey Aşktan - Film Afişiİki genç ve güzel insan, Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde yer aldığı sevgi dolu bir yerli romantik komedi filmi “Her Şey Aşktan”.

3 yıllık ilişkisinde evlilik aşamasına gelen ve tüm hazırlıklarını yapan Pelin (Hande Doğandemir), nişanlısı İlker’in kendisini aldattığını öğrenir. Tüm dünyası yıkılan ve hayata küsen Pelin, alt üst olan hayatını noktalamak istediğinde ise karşısına Burak (Şükrü Özyıldız) çıkar. Burak’ın arkadaşlığı ve rehberliği sayesinde tüm küskünlüğünden ve öfkesinden kurtulan Pelin, gerçekleşmeyen düğünün borçlarıyla da uğraşmak zorundadır. Birden hayatına giren Burak ve onun güçlü desteği sayesinde önündeki sorunları kararlılıkla aşan Pelin, Burak’a; Burak ise Pelin’e karşı büyük bir sevgi beslemeye başlar… Ancak İlker’in gölgesi ve açtığı yaralar Pelin ile Burak’ın ilişkisini etkilemeye devam edecektir…

Bahar tadında; aşk kokan, izleyicinin keyfini yerine getiren, dertlerini unutturan cıvıl cıvıl bir aşk filmi “Her Şey Aşktan”… Senaryosuyla eğlendiren, hayata dair mesajlar veren, oyuncuların kusursuz performanslarıyla kendine bağlayan, müzikleriyle eğlendiren, İstanbul’un güzelliklerini mükemmel bir şekilde aktaran; sıradanlığıyla sıkıcı bir hal almış romantik komediler arasında fazlasıyla öne çıkan ve yerini hak eden bir film. Ufak rollerle kadrosunda yer alan sürpriz sanatçılar ise şüphesiz filmin tadını arttırıyor.

Mutlaka izleyin ve bu keyfi yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir