Kocan Kadar Konuş: Diriliş

Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Film Afişi

Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Film AfişiŞebnem Burcuoğlu’nun çok satan kitabı Kocan Kadar Konuş serisinden sinemaya 2. kez uyarlanan Kocan Kadar Konuş: Diriliş, benzeri klasik Türk ailelerinde sıklıkla görülebilecek bir kız evlendirme telaşını izleyiciyle buluşturuyor.

Serinin ilk filminde çocukluk aşkı Sinan (Murat Yıldırım)’a aşkını itiraf eden Efsun (Ezgi Mola), aşk yolunda ailesinin kadınlarıyla verdiği mücadelede bu kez çok daha sert bir kayaya çarpar. Sinan’ın otoriter babaannesi Cavide Hanım (Hümeyra), torununa layık görmediği Efsun’a karşı yapılabilecek tüm kötülükleri yaparak torunundan uzak tutmaya çalışır. Kızlarının Sinan’la mutlu bir aile kurmasını isteyen kız tarafı ise Cavide Hanım’a karşı Efsun’un yanında bu mücadelede yerlerini alır.

İlk filme kıyasla biraz daha tatsız olsa da izleyiciye ulaşabilen ve güldüren, bizden bir hikayeye sahip Kocan Kadar Konuş: Diriliş… Oyuncuların etkileyici performansı, hep duyduğumuz “Dünürlük ilişkilerini” gözlerimizin önünde canlandırıyor. Filmdeki karakterler sanki bizim hayatımızdan çıkıp perdede hayat bulmuş gibi.

Müzikleri ve göz alıcı tatlı renkleriyle izlerken insana keyif veren bir yanı daha var filmin. Huzur ve sevgi dolu. Ancak ilk filmin tadını beklemek hayal kırıklığı yaratabilir.

Kadrosundaki Ali Sunal ve Hatice Şendil gibi isimlerle dikkat çeken Hayat Öpücüğü hakkında bilgi almak ve Hayat Öpücüğü izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir