Şansımı Seveyim

Şansımı Seveyim Film Afişi

Şansımı Seveyim Film Afişi2019 yılının en komik Türk filmi olan Aykut Enişte filminin hem senaristi hem de başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu’nun 2017 yılında yayınlanan ancak izleyici ve hayranlarına hayal kırıklığı yaşatan komedi filmi Şansımı Seveyim.

Şansımı Seveyim filminin konusu

Çekip paylaştığı Vine videoları ile sosyal medyada adını duyuran ve ardından beyaz perdedeki başarılı filmleriyle komedi izleyicisine kendini sevdiren Cem Gelinoğlu’nun baş rolünde yer aldığı filmde yaptığı her işte, attığı her adımda baltayı taşa vuran ve şanssızlığı yakasını bırakmayan Sebahattin, başındaki belaları savuşturmak ve temiz bir gelecek kurmak için şanssızlığının sebeplerini araştırmaya başlar.
Yakın arkadaşı İzzet ile birlikte geçmişte bıraktığı yaraların bugün peşini bırakmadığını öğrenen Sebahattin geride bıraktığı insanlardan helallik alabilmek için eğlenceli bir yolculuğa çıkar…

Şansımı Seveyim filmi izlenir mi?

Saf, temiz karakterlerle kendisini izleyiciye sevdiren Cem Gelinoğlu’nun bu filmdeki paspal görüntüsünden midir, bir türlü güldürmeyen olaylardan mıdır yoksa sebebini tespit edemediğimiz bir başka nedenden midir bilemiyorum; film hakikaten komik bir film değil.

Usta oyuncular Zerrin Sümer ve Sinen Bengier’in de kadrosunda yer aldığı güldürüsü bir yana izleyiciyi içine almayan soğuk ve malesef vasatın altında bir film.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı5,0

Kadrosundaki Burcu Babadağ ve Cem Gelinoğlu gibi isimlerle dikkat çeken Aykut Enişte hakkında bilgi almak ve Aykut Enişte izlemek için tıklayın

Şansımı Seveyim” için bir yorum

  • 28 Ocak 2020 tarihinde, saat 16:25
    Permalink

    Cem Gelinoğlu en sevdiğim oyunculardan biri ama eleştirinize bakılırsa bu filmin izlemeye değer bir yanı yok.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir