Vay Arkadaş

Vay Arkadaş - Film Afişi

Vay Arkadaş - Film AfişiÇapkın, kadın düşkünü Dildo, araba hırsızlığından hapis yatıp ruh sağlığını kaybetmiş Manik ve bir başka sorunlu Tik’ten oluşan üçlü arkadaş grubunun Dildo’nun babasına ameliyat parası bulabilmek için bulaştıkları mafya belasıyla olan hikayelerini anlatıyor film.

Dildo’nun babası rolünde Rasim Öztekin, mafya rolünde Mustafa Üstündağ ve tüm maceranın mağduresi rolünde Demet Evgar var.

Genç denilebilecek oyuncular arasından seçilmiş güzel bir kadroyla yapılmış ancak ne yazık ki sınıfı geçemeyen filmlerimizden.

Komik değil. İçine birazcık mizah katılan bir macera filmi yapılmış ancak macera da doyurucu değil. Oysaki bu kadroyla çok sağlam bir macera filmi yapılabilirdi bu konu üzerinde yoğunlaşılarak…

Filmi izlemeyi düşünüyorsanız mutlaka sansürsüz versiyonu üzerinden izlemelisiniz. Ana karakterlerden olan Dildo’nun ismi her defasında sansüre takılıyor ve film tamamen bozuluyor.

Kadrosundaki Şahin Irmak gibi isimlerle dikkat çeken EntelKöy EfeKöy'e Karşı hakkında bilgi almak ve EntelKöy EfeKöy'e Karşı izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir