Yok Artık

Yok Artık - Film Afişi

Yok Artık - Film AfişiAynı kuşaktan 8 ünlü oyuncunun yer aldığı ve 6 farklı hikayeden oluşan, eğlenceli, festival gibi bir film “Yok Artık”.

İstanbul’da taksicilik yapan Fikret (Erkan Kolçak Köstendil), beyin yakan İstanbul trafiğinde gün içinde karşılaştığı veya müşterilerinin anlattığı hikayeleri aynı durakta çalıştığı arkadaşlarına anlatır. Farklı bir karaktere sahip olan Fikret, bu hikayeleri biraz süsleyerek daha bir ilgi çekici hale getirir. Tüm gününü bu hikayelerle geçiren Fikret’in büyük sırrı akşam olup eve döndüğünde ortaya çıkacaktır…

Filmde taksici Fikret’in anlattığı hikayeler birer birer ünlü oyuncular tarafından canlandırılıyor… Filmin kadrosunda kimler yok ki… Murat Akkoyunlu, Şebnem Bozoklu, Demet Evgar, Algı Eke, Serkan Keskin, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Çağlar Çorumlu ve Funda Eryiğit… Birbirinden kabiliyetli ve samimi oyuncuların yer aldığı kadro, oyunculuk konusunda filmi üst düzey bir kaliteye taşıyor. Senaryonun farklılığı, Hollywood’da sıklıkla gerçekleştirilen “Ünlüler Geçidi” tarzındaki filmlere ülkemizden bir örnek oluşturarak filmin keyfini arttırıyor.

Müzikleri ve sürekli canlı tutulan ışık ve renkleriyle izleyicinin içini ferahlatan, büyük keyif veren bir film. İzlediğinizde pişman olmayacaksınız.

Kadrosundaki Sinan Bengier, Ümit Erdim ve Volkan Demirok gibi isimlerle dikkat çeken Can Tertip hakkında bilgi almak ve Can Tertip izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir